Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location

Belangrijkste voorzieningen

  • 95 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    3-slaapkamer Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Paleis Belvedere op 25 minuten lopen ervandaan. Met toegang tot een ijsbaan is het 2-badkamer appartement ideaal voor actieve gasten die op zoek zijn naar recreatiemogelijkheden.

    Dit appartement van 95 m² bevindt zich in de 06. Mariahilf wijk van Wenen, op slechts 750 meter van Margaretengürtel metrostation. Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location ligt op een korte afstand van beroemde het Museum Moderner Kunst (mumok). De accommodatie is op 30-minuten loopafstand van de Österreichische Galerie Belvedere genesteld.

    Het appartement is uitgerust met een badkamer met een droger en handdoeken. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

    Om uw comfort te verhogen, heeft Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk. Reinprechtsdorfer Bruecke busstation ligt op 550 meter ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen

    Het appartement is uitgerust met een badkamer met een droger en handdoeken. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Zakenleven foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Faciliteiten foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Zakenleven foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Toiletten foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Faciliteiten foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Wastafels foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Kamer foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Bedden foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Bedden foto Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen Mensen foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 95 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Oostenrijk

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location?
      Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location heeft een oppervlakte van 95 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Josef'S Home I Deluxe Apartment In Ideal Location Wenen